Jesteśmy firmą wykonawczą świadczącą usługi remontowo-budowlane, na terenie miast Świętochłowice, Chorzów, Katowice Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Bytom, Zabrze, Dąbrowa Górnicza oraz innych miast z województwa śląskiego.

Firma powstała w 1990 r. i od tej pory jesteśmy na rynku budowlanym. W latach 2004-2014 nazwa firmy została zmieniona na BUD-FRYZ Piotr Nierlein. Obecnie działamy pod nazwą Zakład Ogólnobudowlany Piotr Nierlein.

Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło nam na zdobycie istotnej pozycji w branży budowlanej na rynku śląskim.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dotyczącym wysokiej jakości robót, oferujemy:
     • materiały atestowane, posiadające niezbędne certyfikaty i aprobaty techniczne
     • wysoki poziom wiedzy fachowej
     • kwalifikacje dozoru technicznego
     • profesjonalne przygotowanie kadry pracowniczej
     • specjalistyczną bazę sprzętową, w tym rusztowania, transport.
   Oferujemy m.in. usługi remontowe i usługi budowlane, usługi wykończeniowe, roboty budowlane, remonty (kompleksowe) mieszkań i domów w Świętochłowicach i w woj, śląskim.
Roboty realizujemy w terminach podanych w umowie z zagwarantowaniem ich wymaganej jakości, bez względu na obostrzenia z tytułu specyfiki robót, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, a także z uwzględnieniem, specjalnych wymagań, inwestorów. Na wykonane prace udzielamy długoletniej gwarancji, natomiast na użyte do ich realizacji materiały okres gwarancji zgodny jest z określonym przez producenta.